Sekulić mr Tanja

sekulic_mr_tanja_05062011

Katedra: Katedra za opšte predmete, računarstvo i menadžment

Ime, srednje ime i prezime: Tanja Marko Sekulić
Akademski/stručni naziv: Magistar tehničkih nauka/predavač strukovnih studija
Datum i mesto rođenja: 24. 09. 1973. Zrenjanin
Studijska grupa, fakultet, univerzitet, godina upisa i završetka: Diplomirani matematičar, Prirodno-matematički fakultet, Univerzitet u Novom Sadu, 1992.-1999.
Magistarske studije, fakultet, univerzitet, godina upisa i završetka: Magistar tehničkih nauka, naučna oblast Informatika, Tehnički fakultet „Mihajlo Pupin“, Zrenjanin, Univerzitet u Novom Sadu, 1999.-2005.
Naziv magistarske teze: Norme komparatora u fazi relacionim bazama podataka
Profesionalna orijentacija (oblast naučno-istraživačkog rada): Metodika nastave matematike, Informatika

Matematika1

Matematika2

Tehnike programiranja

Internet tehnologije

Web dizajn

Članstvo u stručnim asocijacijama: Društvo matematičara Srbije
  1. Savo Ćebić, Tanja Radović, Sofija Ćebić: Математiка – Zbirka zadataka za polaganje klasifikacionog ispita sa elementima teorije, primerima i rešenjima; Viša tehnička škola Zrenjanin, 2001.
  1. Sekulić, T., Hotomski, P., Influence of norms on the results of query for information retrieval mechanisms based on thesaurus, FACTA UNIVERSITATIS (NIŠ), Ser. Math. Inform. , Vol. 22,  No 2, pp. 189-199, 2007.
Saopštenja na međunarodnim skupovima štampani u celini (do pet):
  1. Sekulić, T., Hotomski, P., Influence of norms on the results of query in fuzzy relational databases, IMS 2006., 5th International Symposium on Intelligent Manufacturing Systems „Agents and Virtual Worlds“, Sakarya, Turkey, May 29-31, 2006.
Saopštenja na međunarodnim skupovima štampani  u izvodima (do pet):
  1. Sekulić, T., Takači, Đ., Primena matematičkog modelovanja u univerzitetskoj nastavi matematike, Prezentovano na Međunarodnoj konferenciji o nastavi i učenju matematike (MKNAMA), Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno–matematički fakultet, Departman za matematiku, Novi Sad, 2009.
  2. Sekulić, T., Takači, Đ., Izvod funkcije kao matematički model, Prezentovano na Međunarodnoj konferenciji o nastavi i učenju matematike (MKNAMA), Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno–matematički fakultet, Departman za matematiku, Novi Sad, 2010.
  3. Sekulić, T., Takači, Đ., GeoGebra i matematičko modelovanje u nastavi matematike, Prezentovano na Međunarodnoj konferenciji o GeoGebri za jugoistočnu Evropu, Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno–matematički fakultet, Departman za matematiku, Novi Sad, 2011.
Saopštenja na skupovima nacionalnog značaja štampani u celini (do pet): -