Poslovno pravo i etika

ESPB: 5 bodova
Status predmeta: Izborni

OBAVEŠTENJA

Svi studenti koji slušaju predmet Poslovno pravo i etika mogu u ponedeljak 16.05.2016. sa početkom u 8 časova da u usmenom odgovaranju poprave svoj do sada ostvaren rezultat iz ovog predmeta.

U ponedeljak 23.05.2016. u 9,45 časova u amfiteatru Škole profesorka će potpisivati indekse. Na istom času će studenti koji nisu zadovoljni ostvarenim rezultatom iz ovog predmeta moći da kroz usmeno odgovaranje poprave svoj rezulatat.

O NASTAVNOM PREDMETU I VREDNOVANJU RADA STUDENATA

Poslovno pravo i etika - Uvodni čas (16.03.2017.) PPT

SEMINARSKI RAD

• Seminarski rad podrazumeva obradu slučaja u pisanoj formi, u obliku prezentacije (5-10 slajdova).
  • Posle izlaganja slede pitanja i komentari.
  • Radi se individualno ili timski (najviše 3 studenata; u prezentaciji učestvuju svi članovi tima).
  • Odbrana seminarskih radova se realizuje po unapred dogovorenom rasporedu.

OSNOVNA LITERATURA

Runić Ristić, Marija; Mirkov, Smiljana (2013): Poslovna etika i pravo (skripta), VTŠ, Zrenjanin

REZULTATI PROVERA ZNANJA

Pregled do sada osvojenih poena iz predmeta Poslovno pravo i etika možete pogledati ovde.

MATERIJAL ZA PREUZIMANJE

Spisak tema za seminarske radove iz nastavog predmeta Poslovno pravo i etika za školsku 2016/2017. godine možete pogledati ovde.

Spisak ispitnih pitanja možete preuzeti ovde.

RASPORED TERMINA ZA ODBRANU SEMINARSKIH RADOVA možete pogledati ovde