vts336

Upravljanje sistemom HACCP

follow site  

http://www.ihssbca.org/blog/?edu=coursework-in-phd http://www.ihssbca.org/blog/?edu=essay-on-child-behavior Predmetni nastavnik: dr Jožef Božo

https://engineering.purdue.edu/~liu396/paper/?id=buy-writing-paper&ts=1 e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

http://www.fcn.unp.edu.ar/fcn/?read=thesis-on-antifertility-activity&id=3 Vrsta predmeta: Obavezni

source Semestar: 1.

http://www.fcn.unp.edu.ar/fcn/?read=compare-and-contrast-a-thesis-sentence-with-a-specific-purpose-statement&id=3 Časova nedeljno: 3+4

chem research paper topics ESPB: 6

essay checker free here Formiranje ocene, bodovi

  • pohađanje predavanja 0-10
  • pohađanje i rad na vežbama (izrada dijagrama toka odabrane tehnološke linije proizvodnje i ključnih dokumenata HACCP) 0-20
  • Seminarski rad (izrada u elektronskoj formi, prezentacija, elaboriranje i odbrana) 0-20
  • Kolokvijum 0-20
  • Ispit 0-30

research paper note cards template Uslov za izlazak na ispit - minimum 30 bodova

http://www.fcn.unp.edu.ar/fcn/?read=process-protein-synthesis-eukaryotic-cell&id=3 Predavanja subotom od 13.30. časova

here dissertation writing help Timovi i datumi odbrane seminarskih radova:

http://www.ihssbca.org/blog/?edu=english-literature-gcse-coursework I. tim - 13.02.2010.

source url 1.     Tomić Branka

2.     Zarić Sanja

3.     Kraguljac Dragoslava

4.     Vujić Snežana

5.     Vujić Branimir

6.     Aksov Dijana

7.     Tapavički Danica

8.     Pocić Gordana

II. tim - 20.02.2010.

1.     Belić Slađana

2.     Palević Marijana

3.     Dragić Sonja

4.     Mihajlov Snežana

5.     Knežica Andrijana

6.     Domokoš Đerđ

7.     Babić Miloš

8.     Milaković Sanja

9.     Adamov Jelena

III. tim - 27.02.2010.

1.     Garaba Elizabeta

2.     Erdeljan Jasmina

3.     Đukić Srđana

4.     Kovljen Milica

5.     Todorović Marko

6.     Bokan Brankica

7.      Mraković Goran

8.      Skakić Maja

9.      Stanisavljev Ljubomir

IV. tim - 6.03.2010.

1.     Rajić Velimir

2.     Pramenko Milan

3.     Petrović Nebojša

4.     Kozakov Tamara

5.     Vojčić Radovan

6.     Samolovčev Jovana

7.     Jandrić Slađana

8.     Jolić Jelena