Teorija odlučivanja

Fond časova:           2+2

ESPB:                       5 bodova

Status predmeta:    Obavezan (KM)

Tip predmeta:         Stručno-aplikativni

Obaveštenja

Nema

O nastavnom predmetu i vrednovanju rada studenata

Materijal za preuzimanje

Literatura

1. Molnar, R. i Sekulić, T., Teorija odlučivanja - zbirka zadataka sa izvodima iz teorije, Visoka tehnička škola strukovnih studija, Zrenjanin, 2015.
2. Čupić, M, Tummala, P. i Suknović, M, Odlučivanje: Formalni pristup, Fakultet organizacionih nauka, Beograd, 2001.
3. Pavličić, D, Teorija odlučivanja, Centar za izdavačku delatnost ekonomskog fakulteta, Beograd, 2010.
4. Černiček, I. i Molnar, R, Teorija upravljanja i odlučivanja (skripta), Tehnički fakultet "Mihajlo Pupin", Zrenjanin, 1997.
5.  Molnar, R. i Černiček, I, Teorija upravljanja i odlučivanja (radna sveska), Tehnički fakultet "Mihajlo Pupin", Zrenjanin, 1997.
6. Baračkai, Z, Brzo odlučivanje, Svjetlost, Sarajevo, 1991.