Teorija sistema

Status predmeta: Obavezan

Tip predmeta: Stručni

Obaveštenja

• Na PREDROK 27. januara od 11 časova pozivaju se sledeći studenti:
    • Ivanović Marijana
    • Kozakov Boris
    • Nemet Damir
    • Obradović Marko
    • Vrška Isidor
    • Vuković Vladan (uslovno)
    • Milanović Marija (uslovno)
    • Pataki Andrea (uslovno)
    • Ivanić Milić (uslovno)

Studenti sa napomenom "uslovno" treba da kontaktiraju predmetnog nastavnika.

Na predrok sa sobom poneti indeks i radnu svesku.

• Rok za predaju domaćih zadataka se PRODUŽAVA do petka 26. januara 2018.godine.
  • Na ovom mestu preuzmite korekcije Praktikuma --->

O nastavnom predmetu i vrednovanju rada studenata

Materijal za preuzimanje

Literatura

1. Černiček, I. i Molnar, R., Teorija sistema, Visoka tehnička škola strukovnih studija u Zrenjaninu, Zrenjanin, 2012. (UDŽBENIK)
  2. Molnar, R., Teorija sistema, Visoka tehnička škola strukovnih studija u Zrenjaninu, Zrenjanin, 2011. (PRAKTIKUM)
  3. Molnar, R. i Černiček, I., Teorija sistema - uputstvo za izradu vežbi, Tehnički fakultet "Mihajlo Pupin", Zrenjanin, 1997.
  4. Černiček, I., Nadasdi, F., Chaezy, S. i Molnar, R., TVM Total Value Management (Integralno upravljanje vrednostima), Domla-Publishing, Novi Sad, 2003.