Zaštita od požara i eksplozija - Popravni kolokvijumi i odbrana seminarskih radova
- Detalji
- Datum kreiranja: 18 februar 2020
Popravni kolokvijumi I, II i III iz predmeta Zaštita od požara i eksplozija će se održati u ČETVRTAK, 20.02.2020. godine sa početkom 1300 časova.
Odbrana seminarskih radova iz predmeta Zaštita od požara i eksplozija će se održati u ČETVRTAK, 20.02.2020. godine sa početkom 1400 časova.
Sa predmeta: Renata Siveri
Merna tehnika - Obaveštenje za studente
- Detalji
- Datum kreiranja: 18 februar 2020
U ČETVRTAK, 20.02.2020. godine od 1300 sati biće realizovani popravni nastavni kolokvijumi, dok će od 1400 sati studenti koji to nisu učinili do sad, moći da odbrane svoje praktične radove.
Sa predmeta: MSc Jelena Cerović
Inženjerska matematika - Rezultati ispita održanog u januarskom ispitnom roku školske 2019/2020. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 17 februar 2020
Rezultate ispita iz predmeta Inženjerska matematika održanog u januarskom ispitnom roku školske 2019/2020. godine možete pogledati ovde.
Predmetni nastavnik: mr Tanja Sekulić
Engleski jezik - Upis ocena
- Detalji
- Datum kreiranja: 11 februar 2020
Predmetni nastavnik će upisivati ocene u UTORAK, 18.02.2020. godine u 1300 sati u kabinetu 225.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Engleski jezik, Poslovni engleski jezik, Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 - Novi termin za polaganje kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 10 februar 2020
Novi termin za polaganje kolokvijuma je UTORAK, 18.02.2020. godine sa početkom u 1200 sati.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Osnove elektronike - Rezultati ispita
- Detalji
- Datum kreiranja: 10 februar 2020
Rezultate ispita iz predmeta Osnove elektronike održanog 06.02.2020. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Lazo Manojlović
Engleski jezik - Rezultati ispita
- Detalji
- Datum kreiranja: 10 februar 2020
Rezultate ispita iz predmeta Engleski jezik održanog 06.02.2020. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Zaštita od jonizujućeg zračenja - Rezultati ispita
- Detalji
- Datum kreiranja: 10 februar 2020
Rezultate ispita održanog 06.02.2020. godine iz predmeta Zaštita od jonizujućeg zračenja možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: dr Branislav Leleš
Monitoring životne i radne sredine - Obaveštenje za studente
- Detalji
- Datum kreiranja: 06 februar 2020
Odbrana seminarskih radova iz predmeta Monitoring životne i radne sredine održaće se u PETAK, 07.02.2020. godine od 1600 sati, u kabinetu 403.
Sa predmeta: MSc Jelena Cerović
Procesori i mikrokontroleri - Rezultati ispita
- Detalji
- Datum kreiranja: 04 februar 2020
Rezultate ispita iz predmeta Procesori i mikrokontroleri održanog 29.01.2020. godine možete pogledati ovde.
Predmetni nastavnik: dr Lazo Manojlović
Elektrotehnika - Rezultati ispita
- Detalji
- Datum kreiranja: 04 februar 2020
Rezultate ispita iz predmeta Elektrotehnika održanog 29.01.2020. godine možete pogledati ovde.
Predmetni nastavnik: dr Lazo Manojlović
Stručna praksa - Obaveštenje u vezi ispita kod predmetnog nastavnika mr Olge Deretić
- Detalji
- Datum kreiranja: 03 februar 2020
Ispit iz predmeta Stručna praksa kod mr Olge Deretić će se održati u ČETVRTAK, 06.02.2020. godine sa početkom u 1100 sati, u učionici 121.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Fizika - Spisak studenata sa brojem osvojenih predispitnih bodova u zimskom semestru školske 2019/2020. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 29 januar 2020
Spisak studenata sa brojem osvojenih predispitnih bodova iz Fizike u zimskom semestru školske 2019/2020. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: dr Branislav Leleš
Obaveštenje u vezi ispita iz predmeta Strategijski menadžment
- Detalji
- Datum kreiranja: 28 januar 2020
Ispit iz predmeta Strategijski menadžment predviđen da se održi u SREDU, 29.01.2020. godine održaće se u UTORAK, 04.02.2020. godine sa početkom u 0900 časova.
Predmetni nastavnik: dr Robert Molnar
Engleski jezik - Rezultati kolokvijuma održanog 22.01.2020. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 27 januar 2020
Rezultate kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik održanog 22.01.2020. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Fizika - Rezultati drugog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 24 januar 2020
Rezultate drugog kolokvijuma iz predmeta Fizika možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: dr Branislav Leleš
Zaštita od jonizujućeg zračenja - Rezultati kolokvijuma održanog 16.01.2020. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 21 januar 2020
Rezultate kolokvijuma iz predmeta Zaštita od jonizujućeg zračenja održanog 16.01.2020. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: dr Branislav Leleš
Objektno orijentisano programiranje - Rezultati drugog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 21 januar 2020
Rezultate drugog kolokvijuma iz predmeta Objektno orijentisano programiranje možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: mr Ninoslava Tihi
Web dizajn - Drugi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 20 januar 2020
Priprema za drugi kolokvijum iz predmeta Web dizajn održaće se u PONEDELJAK, 13.01.2020. godine.
Drugi kolokvijum iz predmet Web dizajn će biti održan u dva termina i to:
- PONEDELJAK, 20.01.2020. sa početkom u 1215 u multimedijalnoj učionici (učionica 120),
- studenti koji nisu radili prvi ili drugi kolokvijum ili žele ispravku mogu to uraditi u ČETVRTAK, 23.01.2020. godine sa početkom u 1500 sati u multimedijalnoj učionici (učionica 120).
Predmetni nastavnik: dr Željko Eremić
Fizika - Obaveštenje
- Detalji
- Datum kreiranja: 17 januar 2020
Studenti koji nisu u mogućnosti da izađu na II kolokvijum iz Fizike, 20.01.2020. godine, to će moći da urade u SREDU, 22.01.2020. godine sa početkom u 1400 sati u amfiteatru Škole.
Sa predmeta: dr Branislav Leleš
Obaveštenje za studente koji pohađaju nastavu kod dr Duška Selmovića
- Detalji
- Datum kreiranja: 17 januar 2020
Potpise iz predmeta Termodinamika će se obaviti u UTORAK, 21.1.2020. godine sa početkom u 1300 časova u laboratoriji 148. Popravni kolokvijum će se održati i ČETVRTAK, 23.01.2020. godine u istoj prostoriji sa početkom u 1300 časova.
Potpisi iz predmeta Energetska postrojenja će se obaviti u UTORAK, 21.01.2020. godine sa početkom u 1430 časova u laboratoriji 148.
Potpisi iz predmeta Automatsko upravljanje će se obaviti u UTORAK, 21.01.2020. godine u amfiteatru Škole sa početkom u 1500 časova. Popravni kolokvijum će se održati posle podele potpisa.
Predmetni nastavnik: dr Duško Salemović
Sociologija - Obaveštenje
- Detalji
- Datum kreiranja: 15 januar 2020
Obaveštavaju se studenti svih studijskih programa I godine osnovnih strukovnih studija da će u UTORAK, 21.01.2020. godine u terminu časa svi studenti imati priliku da kroz usmeno odgovaranje poprave svoj rezultat postignut na predispitnim kolokvijumima i na ispitnom kolokvijumu iz SOCIOLOGIJE.
Toga dana će i predmetni nastavnik potpisivati indekse.
Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov
Sociologija - Rezultati ispitnog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 15 januar 2020
Rezultate ispitnog kolokvijuma iz predmeta Sociologija možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov
Opasne materije - Rezultati drugog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 15 januar 2020
Rezultate drugog kolokvijuma iz predmeta Opasne materije možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: MSc Dragan Halas
Transportni sistemi - Rezultati drugog teoretskog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 15 januar 2020
Rezultate drugog teoretskog kolokvijuma iz predmeta Transportni sistemi možete pogledati ovde.
Predmetni nastavnik: dr Milenko Stašević
Objektno orijentisano programiranje - Drugi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 13 januar 2020
DRUGI kolokvijum iz predmeta Objektno orijentisano programiranje kod mr Ninoslave Tihi će se održati u PONEDELJAK, 20.01.2020. godine sa početkom u 1400 sati u učionici 120.
Sa predmeta: mr Ninoslava Tihi
Operativni sistemi - Drugi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 13 januar 2020
DRUGI kolokvijum iz predmeta Operativni sistemi održaće se u PONEDELJAK, 20.01.2020. godine sa početkom u 1400 sati u učionici broj 301.
Predmetni nastavnik: dr Dušan Malić
Zaštita od jonizujućeg zračenja - Kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 13 januar 2020
Kolokvijum iz predmeta Zaštita od jonizujućeg zračenja održaće se u ČETVRTAK, 16.01.2020. godine sa početkom u 1400 sati u učionici 407.
Obavezno poneti ispitnu svesku i kalkulator.
Dozvoljeno je korišćenje literature, korišćenje mobilnih telefona nije dozvoljeno.
Sa predmeta: dr Branislav Leleš
Osnove elektronike - Rezultati drugog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 10 januar 2020
Rezultate drugog kolokvijuma iz predmeta Osnove elektronike možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Lazo Manojlović
Engleski jezik - Novi termin za polaganje kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 09 januar 2020
Novi termin za polaganje kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik je u SREDU, 22.01.2020. godine sa početkom u 1200 sati.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Sociologija - Ispitni kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 08 januar 2020
Ispitni kolokvijum iz Sociologije će se održati u UTORAK, 14.01.2020. godine u amfiteatru Škole po sledećem rasporedu:
- za studente studijskih programa Tehnološko inženjerstvo i Inženjerstvo zaštite na radu u vremenu od 1130 do 1215 časova,
- za studente studijskih programa: Inženjerski menadžment u kriznim uslovima, Mašinsko inženjerstvo i Elektrotehnika i računarstvo u vremenu od 1215 do 1300 časova.
Test će sadržati pitanja koja se odnose na sadržaje sledećih poglavlja:
- Ličnost (pojam ličnosti, socijalizacija, devijantno ponašanje),
- Kultura (pojam kulture, elemetni kulture, vrste kultura, religija, filozofija, umetnost, nauka, ideologija, moral).
Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov
Engleski jezik - Rezultati kolokvijuma održanog 26.12.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 30 decembar 2019
Rezultate kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik održanog 26.12.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Termodinamika - Rezultati kolokvijuma održanog 26.12.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 27 decembar 2019
Rezultete kolokvijuma iz predmeta Termodinamika održanog 26.12.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: MSc Dragan Halas
Objektno orijentisano programiranje - Obaveštenja u vezi vežbi
- Detalji
- Datum kreiranja: 26 decembar 2019
Vežbe iz predmeta Objektno orijentisano programiranje kod mr Ninoslave Tihi u PONEDELJAK, 30.12.2019. godine se pomeraju za UTORAK, 14.01.2020. godine od 0845 sati i održaće se u učionici 120.
Vežbe iz predmeta Objektno orijentisano programiranje kod mr Ninoslave Tihi u PONEDELJAK, 06.01.2020. godine se pomeraju za UTORAK, 21.01.2020. godine od 0845 sati i održaće se u učionici 120.
Sa predmeta: mr Ninoslava Tihi
Nove proizvodne tehnologije - Rezultati kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 25 decembar 2019
Rezultate kolokvijuma iz predmeta Nove proizvodne tehnologije možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: Jasna Kaličanin Banković
Objektno orijentisano programiranje - Obaveštenje
- Detalji
- Datum kreiranja: 25 decembar 2019
Predavanja iz predmeta Objektno orijentisano programiranje neće biti održana u UTORAK, 31.12.2019. godine.
Termin za nadoknadu će naknadno biti saopšten.
Predmetni nastavnik: dr Željko Eremić
Hemijski akcidenti i prevencija u životnoj sredini - Drugi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 24 decembar 2019
DRUGI kolokvijum iz predmeta Hemijski akcidenti i prevencija u životnoj sredini za studente na master strukovnim studijama će se održati u SUBOTU, 18.01.2020. godine u učionici 121 sa početkom u 1130 sati.
Predmetni nastavnik: dr Jelena Kiurski Milošević
Hemijski akcidenti - Drugi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 24 decembar 2019
DRUGI kolokvijum iz predmeta Hemijski akcidenti će se održati u ČETVRTAK, 09.01.2020. godine u učionici 115 u sa početkom 0945 sati.
Predmetni nastavnik: dr Jelena Kiurski Milošević
Zaštita na radu - Drugi kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 24 decembar 2019
DRUGI kolokvijum iz predmeta Zaštita na radu će se održati u PONEDELJAK, 13.01.2020. godine u učionici 121 sa početkom u 0945 sati.
Predmetni nastavnik: dr Jelena Kiurski Milošević
Zaštita od požara i eksplozija - Rezultati kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 24 decembar 2019
Rezultate kolokvijuma iz predmeta Zaštita od požara i eksplozija možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Jelena Kiurski Milošević
Monitoring životne i radne sredine - Materijal sa sedmog predavanja
- Detalji
- Datum kreiranja: 20 decembar 2019
Materijal sa sedmog predavanja možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Aleksandra Šućurović
Fizika - Obaveštenja u vezi kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 20 decembar 2019
DRUGI kolokvijum iz predmeta Fizika biće održan 20.01.2020. godine sa početkom u 1100 sati u amfiteatru Škole (učionica 100).
Studenti koji nisu radili PRVI kolokvijum, mogu da ga rade u UTORAK, 24.12.2019. godine sa početkom u 1645 sati u učionici 407. Obavezno poneti ispitnu svesku i kalkulator.
Sa predmeta: dr Branislav Leleš
Monitoring životne i radne sredine - Materijal sa šestog predavanja
- Detalji
- Datum kreiranja: 18 decembar 2019
Materijal sa šestog predavanja možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Aleksandra Šućurović
Engleski jezik - Rezultati kolokvijuma održanog 10.12.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 13 decembar 2019
Rezultate kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik održanog 10.12.2019. godine zajedno sa brojem dolazaka zaključno sa 11.12.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Engleski jezik - Novi termin za polaganje kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 11 decembar 2019
Novi termin za polaganje kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik je u ČETVRTAK, 26.12.2019. godine sa početkom u 1100 sati.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Zaštita od požara i eksplozija - Rezultati drugog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 09 decembar 2019
Rezultate drugog kolokvijuma iz predmeta Zaštita od požara i eksplozija možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: Renata Siveri
Objektno orijentisano programiranje - Ponovljeni prvi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 06 decembar 2019
Ponovljeni prvi kolokvijum iz predmeta Objektno orijentisano programiranje kod mr Ninoslave Tihi će biti održan u PONEDELJAK, 16.12.2019. godine u terminu vežbi od 1400 sati u multimedijalnoj učionici (učionica broj 120).
Sa predmeta: mr Ninoslava Tihi
Objektno orijentisano programiranje - Rezultati prvog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 06 decembar 2019
Rezultate prvog kolokvijuma iz predmeta Objektno orijentisano programiranje možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: mr Ninoslava Tihi
Transportni sistemi - Rezultati prvog računskog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 05 decembar 2019
Rezultate prvog računskog kolokvijuma iz predmeta Transportni sistemi možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Milenko Stašević
Sociologija - Rezultati drugog predispitnog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 04 decembar 2019
Rezultate drugog predispitnog kolokvijuma iz predmeta Sociologija možete pogledati ovde.
Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov
Operativni sistemi - Kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 03 decembar 2019
Obaveštavaju se studenti da će se u PONEDELJAK, 09.12.2019. godine sa početkom u 1400 sati održati kolokvijum iz nastavnog predmeta Operativni sistemi.
Predmetni nastavnik: dr Dušan Malić
Zaštita od požara i eksplozija - Rezultati ponovljenog prvog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 02 decembar 2019
Rezultate ponovljenog prvog kolokvijuma iz predmeta Zaštita od požara i eksplozija održanog u SREDU, 27.11.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: Renata Siveri
Transportni sistemi - Rezultati prvog teoretskog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 28 novembar 2019
Rezultate prvog kolokvijuma iz predmeta Transportni sistemi možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastasvnik: dr Milenko Stašević
Fizika - Rezultati prvog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 28 novembar 2019
Rezultate prvog kolokvijuma iz Fizike održanog u PONEDELJAK, 25.11.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: dr Branislav Leleš
Sociologija - Drugi predispitni kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 28 novembar 2019
DRUGI predispitni kolokvijum iz Sociologije će se održati u UTORAK, 03.12.2019. godine u amfiteatru škole po sledećem rasporedu:
- za studente studijskih programa Tehnološko inženjerstvo i Inženjerstvo zaštite na radu u vremenu od 1130 do 1215 časova,
- za studente studijskih programa: Inženjerski menadžment u kriznim uslovima, Mašinsko inženjerstvo i Elektrotehnika i računarstvo u vremenu od 1215 do 1300 časova.
Test će sadržati pitanja koja se odnose na sledeće oblasti:
- Društvene grupe (porodica, etničke zajednice, inteligencija, omladina, generacija, profesija)
- Socijalna stratifijakcija (klasno konfliktni model, stratifikacijski model i elitistički model proučavanja društvenih nejedanakosti), socijalna pokretljivost, siromaštvo
- Svojina, moć, vlast
Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov
Elektrotehnika - Rezultati prvog i ponovljenog prvog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 25 novembar 2019
Rezultate prvog kolokvijuma iz predmeta Elektrotehnika održanog 13.11.2019. godine i ponovljenog prvog kolokvijuma održanog 20.11.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Lazo Manojlović
Engleski jezik - Kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 25 novembar 2019
Kolokvijum će se održati u UTORAK, 10.12.2019. godine sa početkom u 0900 sati, u učionici 100 (amfiteatar).
Studenti koji studiraju uz rad će polagati kolokvijum u svom terminu (ČETVRTAK, 1730 sati), a tačan datum polaganja će se odrediti u dogovoru sa predmetnim nastavnikom i biće objavljen na sajtu.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Monitoring životne i radne sredine - Materijal sa trećeg predavanja
- Detalji
- Datum kreiranja: 22 novembar 2019
Materijal sa trećeg predavanja možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Aleksandra Šućurović
Tehnologija farmaceutskih proizvoda - Prvi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 22 novembar 2019
Prvi kolokvijum iz predmeta Tehnologija farmaceutskih proizvoda održaće se u SREDU, 27.11.2019. godine sa početkom u 1100 sati u sali broj 232.
Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin
Fizika - Prvi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 21 novembar 2019
Prvi kolokvijum iz FIZIKE održaće se u PONEDELJAK, 25.11.2019. godine sa početkom u 1130 časova, u sali amfiteatra (100).
Obavezno poneti ispitnu svesku i kalkulator.
Dozvoljeno je korišćenje literature.
Sa predmeta: dr Branislav Leleš
Monitoring životne i radne sredine - Materijal sa vežbi održanih 15.11.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 19 novembar 2019
Materija sa vežbi iz predmeta Monitoring životne i radne sredine održanih 15.11.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: MSc Jelena Cerović
Mikrobiologija - Prvi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 19 novembar 2019
Prvi kolokvijum iz teorijskog znanja iz predmeta Mikrobiologija održaće se u UTORAK, 26.11.2019. godine sa početkom u 1045 sati u učionici broj 146.
Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin
Procesori i mikrokontroleri - Rezultati prvog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 19 novembar 2019
Rezultate prvog kolokvijuma iz predmeta Procesori i mikrokontroleri održanog 14.11.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Elektrotehnika - Rezultati prvog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 19 novembar 2019
Rezultate prvog kolokvijuma iz predmeta Elektrotehnika održanog 13.11.2019. godine možete pogledati ovde.
Monitoring životne i radne sredine - Materijal sa predavanja
- Detalji
- Datum kreiranja: 15 novembar 2019
Monitoring životne i radne sredine - P1 - Uvodno predavanje (15.11.2019.) PDF
Monitoring životne i radne sredine - P2 - Generalni principi monitoringa. Metode monitoringa. Zakonska regulativa. Institucionalna nadležnost. (15.11.2019.) PDF
Monitoring životne i radne sredine - P3 - Monitoring vazduha, ponašanje polutanata u atmosferi, suspendovane čestice (15.11.2019.) PDF
Predmetni nastavnik: dr Aleksansdra Šućurović
Organizaciono pomašanje (MSS) - Raspored odbrane seminarskih radova
- Detalji
- Datum kreiranja: 15 novembar 2019
Raspored odbrane seminarskih radova u okviru predmeta Organizaciono ponašanje možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov
Web dizajn - Prvi kolokvijum i priprema za kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 15 novembar 2019
Priprema za prvi kolokvijum je u PONEDELJAK, 18.11.2019. godine, a prvi kolokvijum u PONEDELJAK, 25.11.2019. godine u terminu za vežbe, u učionici 120 (multimedijalna učionica).
Predmetni nastavnik: dr Željko Eremić
Hemijski akcidenti - Prvi kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 14 novembar 2019
PRVI kolokvijum iz predmeta Hemijski akcidenti održaće se u ČETVRTAK, 21.11.2019. godine sa početkom u 1215 sati u učionici 115.
Pitanja za prvi kolokvijum možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Jelena Kiurski Milošević
Ispitivanje materijala i konstrukcija i Merna tehnika - Obaveštenje
- Detalji
- Datum kreiranja: 13 novembar 2019
Otkazuje se vežbe i predavanje iz predmeta Ispitivanje materijala i konstrukcija, koja su trebala biti održana u SUBOTU, 16.11.2019. godine sa početkom u 1130 sati kod predmetnog nastavnika dr Ljubice Lazić Vulićević.
U istom terminu biće održana predavanja iz predmeta Merna tehnika.
Nadoknada časova iz predmeta Ispitivanje materijala i konstrukcija biće održana u dogovoru sa predmetnim nastavnikom.
Zaštita od požara i eksplozija - Rezultati prvog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 08 novembar 2019
Rezultate prvog kolokvijuma iz predmeta Zaštita od požara i eksplozija održanog 06.11.2019. godine možete pogledati ovde.
Sa predmeta: Renata Siveri
Engleski jezik - Priprema za kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 07 novembar 2019
Priprema za kolokvijum iz predmeta Engleski jezik održaće se u UTORAK, 19.11.2019. godine sa početkom u 0945 sati u učionici 100 (amfiteatar).
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Monitoring životne i radne sredine - Materijal sa vežbi
- Detalji
- Datum kreiranja: 06 novembar 2019
Prezentaciju sa vežbi iz predmeta Monitoring životne i radne sredine održanih u PONEDELJAK, 04.11.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Sa predmeta: MSc Jelena Cerović
Obaveštenje u vezi predavanja i vežbi kod predmetnog nastavnika dr Dušana Malića
- Detalji
- Datum kreiranja: 05 novembar 2019
Predavanja i vežbe kod predmetnog nastavnika dr Dušana Malića neće se održati ove nedelje.
Nadoknada časova održaće se u dogovoru sa predmetnim nastavnikom.
Organizaciono ponašanje (MSS) - O predmetu, teme za seminarske radove, uputstvo za pisanje seminarskog rada
- Detalji
- Datum kreiranja: 31 oktobar 2019
Organizaciono ponašanje za studente na master strukovnim studijama, osnovno o predmetu, o nastavnom predmetu i vrednovanju rada studenata, teme za seminarske radove i uputstvo za pisanje seminarskog rada:
- Osnovno o predmetu
- O nastavnom predmetu i vrednovanju rada studenata
- Teme za seminarske radove
- Uputstvo za pisanje seminarskog rada
Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov
Računarske mreže - Obaveštenje u vezi kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 31 oktobar 2019
Kolokvijum iz predmeta Računarske mreže kod mr Ninoslave Tihi zakazan za SREDU, 06.11.2019. godine se pomera na UTORAK, 05.11.2019. godine sa početkom u 0800 sati u učionici 301.
Sociologija - Rezultati prvog predispitnog kolokvijuma
- Detalji
- Datum kreiranja: 31 oktobar 2019
Rezultate prvog predispitnog kolokvijuma iz predmeta Sociologija možete pogledati ovde.
Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov
PRVI predispitni kolokvijum iz predmeta Sociologija
- Detalji
- Datum kreiranja: 21 oktobar 2019
PRVI predispitni kolokvijum iz Sociologije će se održati u UTORAK, 29.10.2019. godine u amfiteatru škole po sledećem rasporedu:
- za studente studijskih programa Tehnološko inženjerstvo i Inženjerstvo zaštite na radu u vremenu od 1130 do 1215 časova,
- za studente studijskih programa: Inženjerski menadžment u kriznim uslovima, Mašinsko inženjerstvo i Elektrotehnika i računarstvo u vremenu od 1215 do 1300 časova.
Test će sadržati pitanja koja se odnose na sledeće oblasti:
- Šta je sociologija?
- Ljudsko društvo
Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov
Obaveštenje - Studije uz rad
- Detalji
- Datum kreiranja: 14 oktobar 2019
Pozivaju se studenti studija uz rad na sastanak koji će se održati u ČETVRTAK, 17.10.2019. godine sa početkom u 1900 sati u amfiteatru Škole.
Raspored časova za studente na OSNOVNIM strukovnim studijama
- Detalji
- Datum kreiranja: 14 oktobar 2019
Raspored časova za studente na OSNOVNIM strukovnim studijama za zimski semestar školske 2019/2020. godine koji važi od UTORKA, 15.10.2019. godine možete pogledati ovde.
Zaštita na radu - Obaveštenje za studente
- Detalji
- Datum kreiranja: 11 oktobar 2019
Predavanja i vežbe iz predmeta Zaštita na radu u PONEDELJAK, 14.10.2019. će početi od 0800 sati u učionici 121.
Predmetni nastavnik: dr Jelena Kiurski Milošević
Raspored studenata PRVE godine osnovnih strukovnih studija po grupama
- Detalji
- Datum kreiranja: 08 oktobar 2019
Engleski jezik, Poslovni engleski jezik - Rezultati ispita održanog 26.09.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 01 oktobar 2019
Rezultate ispita možete videti ovde.
Predmetni nastavnik će upisivati ocene u UTORAK, 01.10.2019. u 1100 sati u kabinetu 225.
Predmetni nastavnik: Olga Deretić
Stručna praksa - Studenti koji polažu ispit Stručna praksa kod mr Olge Deretić
- Detalji
- Datum kreiranja: 23 septembar 2019
Studenti koji polažu ispit Stručna praksa kod mr Olge Deretić treba da predaju Dnevnik stručne prakse, Izveštaj o realizaciji stručne prakse i Praktičan rad u SREDU, 25.09.2019. godine sa početkom u 0930 sati, u kabinetu broj 225.
Ispit će se polagati u ČETVRTAK, 26.09.2019. sa početkom u 1330 sati u učionici broj 302.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Engleski jezik, Poslovni engleski jezik, Engleski jezik 1, Engleski jezik 2 - Kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 23 septembar 2019
Kolokvijum će se održati u SREDU, 25.09.2019. godine u 1000 sati.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Rezultati ispita iz Fizike održanog 13.09.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 18 septembar 2019
R. Br. | Prezime i Ime | Ukupno Bodova | Ocena |
1. | Dulijan Jelena | 56 | 6 |
2. | Jožić Marija | 49 | 5 |
Engleski jezik, Poslovni engleski jezik - Rezultati ispita održanog 12.09.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 13 septembar 2019
Rezultate ispita možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik će upisivati ocene u PONEDELJAK, 16.09.2019. godine u 1000 sati u kabinetu 225.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Odlaganje ispita kod predmetnog nastavnika dr Milenka Staševića u SEPTEMBARSKOM ispitnom roku školske 2018/2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 06 septembar 2019
Ispiti kod predmetnog nastavnika dr Milenka Staševića koji su trebali biti održani u ČETVRTAK i PETAK 05. i 06. septembra 2019. godine (SEPTEMBARSKI ispitni rok školske 2018/2019. godine) odlažu se i biće održani u SREDU, 11. septembra 2019. godine sa početkom u 1200 sati.
Predmetni nastavnik: dr Milenko Stašević
Obaveštenje - Stručna praksa kod mr Olge Deretić
- Detalji
- Datum kreiranja: 04 septembar 2019
Studenti koji polažu završni ispit iz predmeta Stručna praksa kod mr Olge Deretić treba da predaju Dnevnik stručne prakse, Izveštaj o realizaciji stručne prakse i Praktičan rad u PONEDELJAK, 09.09.2019. godine ili UTORAK, 10.09.2019. godine u 1000 sati, kabinet 225.
Ispit će se održati u ČETVRTAK, 12.09.2019. godine sa početkom u 1030 sati, u učionici 302.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Engleski jezik - Rezultati ispita održanog 29.08.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 30 avgust 2019
Rezultate ispita možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik će upisivati ocene u UTORAK, 03.09.2019. godine u 1000 sati u kabinetu 225.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Tehnički materijali - Rezultati ispita i upis ocena
- Detalji
- Datum kreiranja: 27 avgust 2019
Rezultate ispita iz predmeta Tehnički materijali koji je održan 20.08.2019. godine možete pogledati ovde.
Upis ocena i uvid u radove je u SREDU, 28.08.2019. godine sa početkom u 1200 sati.
Predmetni nastavnik: dr Ljubica Lazić Vulićević
Stručna praksa - Obaveštenje
- Detalji
- Datum kreiranja: 23 avgust 2019
Studenti koji polažu završni ispit iz predmeta Stručna praksa kod mr Olge Deretić treba da predaju Dnevnik stručne prakse, Izveštaj o realizaciji stručne prakse i Praktičan rad u PETAK, 23.08.2019. godine ili u PONEDELJAK, 26.08.2019. godine u 0930 sati, u kabinetu 225.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Engleski jezik, Poslovni engleski jezik, Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 - Kolokvijum
- Detalji
- Datum kreiranja: 21 avgust 2019
Kolokvijum iz predmeta Engleski jezik, Poslovni engleski jezik, Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 će se održati u PONEDELJAK, 26.08.2019. godine sa početkom u 1000 sati.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Obradni sistemi - Novi termin polaganja ispita u avgustovskom ispitnom roku školske 2018/2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 20 avgust 2019
Ispit iz predmeta Obradni sistemi zakazan za PONEDELJAK, 26.08.2019. godine u 1500 sati, održaće se u PETAK, 30.08.2019. godine sa početkom u 1200 sati, odnosno u istom terminu kad i ispit iz predmeta Programiranje CNC mašina.
Predmetni nastavnik: mr Spasoje Erić
Stručna praksa - Završni ispit kod mentora mr Olge Deretić
- Detalji
- Datum kreiranja: 20 avgust 2019
Završni ispit će se održati u ČETVRTAK, 29.08.2019. godine u 1030 sati, u učionici 302.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Poslovni engleski jezik, Poslovni engleski jezik - napredni kurs, Engleski jezik - Rezultati ispita održanog 27.06.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 01 jul 2019
Rezultate ispita možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik će upisivati ocene u UTORAK, 02.07.2019. godine i u SREDU, 03.07.2019. godine u 1000 sati u kabinetu 225.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Energetska elektronika - Rezultati ispita
- Detalji
- Datum kreiranja: 27 jun 2019
Rezultate ispita iz predmeta Energetska elektronika održanog 24.06.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: dr Lazo Manojlović
Poslovni engleski jezik, Engleski jezik - Rezultati kolokvijuma održanog 18.6.2019. godine
- Detalji
- Datum kreiranja: 25 jun 2019
Rezultate kolokvijuma iz predmeta Poslovni engleski jezik i Engleski jezik održanih u UTORAK, 18.06.2019. godine možete pogledati/preuzeti ovde.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Stručna praksa - Mentor mr Olga Deretić
- Detalji
- Datum kreiranja: 25 jun 2019
Stručna praksa kod mentora mr Olge Deretić će se održati u ČETVRTAK, 27.06.2019. godine sa početkom u 0930 sati u učionici 302.
Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić
Električna merenja fizičkih veličina - Rezultati ispita
- Detalji
- Datum kreiranja: 21 jun 2019
Rezultate ispita iz predmeta Električna merenja fizičkih veličina održanog u JUNSKOM ispitnom roku školske 2018/2019. godine možete pogledati ovde.
Predmetni nastavnik: dr Lazo Manojlović
Tehnički materijali - Rezultati ispita
- Detalji
- Datum kreiranja: 21 jun 2019
Rezultate ispita iz predmeta Tehnički materijali održanog u UTORAK, 18.06.2019. godine možete pogledati ovde.
Upis ocena i uvid u radove je u PONEDELJAK, 24.06.2019. godine prema sledećem rasporedu:
Redni broj sa spiska | Termin |
1-20 | 1130-1145 sati |
21-40 | 1145-1200 sati |
41-60 | 1200-1215 sati |
61-80 | 1215-1230 sati |
81-100 |
1230-1245 sati |
Predmetni nastavnik: dr Ljubica Lazić Vulićević
Još članaka...
- Upravljanje podacima - Promena termina održavanja ispita u JUNSKOM ispitnom roku školske 2018/2019. godine
- Energetska efikasnost - Rezultati ponovljenih kolokvijuma
- Logistika - Rezultati ponovljenih kolokvijuma
- Tehnički materijali - Rezultati predispitnih obaveza
- Tehnički materijali - Rezultati drugog kolokvijuma
- Računari - Promena termina održavanja ispita u JUNSKOM ispitnom roku školske 2018/2019. godine
- Nadoknada propuštenih kolokvijuma
- Engleski jezik, Engleski jezik 1, Engleski jezik 2, Poslovni engleski jezik - Novi termin za polaganje kolokvijuma
- Stručna praksa - Obaveštenje
- Tehnike merenja i kontrola kvaliteta - Promena termina održavanja ispita u JUNSKOM ispitnom roku školske 2018/2019. godine
- Upravljanje poslovanjem - Promena termina održavanja ispita u JUNSKOM ispitnom roku školske 2018/2019. godine
- Električna merenja fizičkih veličina - Nadoknada nerealizovanih vežbi
- Tehnički materijali - Rezultati drugog kolokvijuma
- Energetska efikasnost - Rezultati kolokvijuma
- Logistika/Inženjerska logistika - Rezultati kolokvijuma
- Tehnike programiranja - Drugi kolokvijum
- Logistika/Inženjerska logistika, Energetska efikasnost - Poslednji popravni termin za polaganje kolokvijuma i odbranu seminarskih radova
- Računari - Kolokvijum (oblast Internet)
- Električna merenja fizičkih veličina - Rezultati drugog kolokvijuma
- Logistika i Inženjerska logistika - Kolokvijumi
- Logistika - Rezultati I, II i III kolokvijuma
- Energetska efikasnost - Rezultati drugog kolokvijuma
- Internet tehnologije - Drugi kolokvijum
- Tehnički materijali - Drugi kolokvijum
- Poslovni engleski jezik - Novi termin za polaganje kolokvijuma
- Sprečavanje aerozagađenja - Drugi kolokvijum
- Računari - Obaveštenje
- Energetska efikasnost - Treći kolokvijum
- Tehnički materijali - Rezultati prvog kolokvijuma (drugi termin)
- Računarske mreže - Obaveštenje
- Engleski jezik - Rezultati ispita
- Računari - Kolokvijum (oblast Excel)
- Internet tehnologije - Obaveštenje
- Logistika - Popravni kolokvijumi
- Energetska efikasnost - Drugi kolokvijum
- Energetska elektronika - Rezultati prvog kolokvijuma
- Poslovni engleski jezik - Rezultati ispita
- Engleski jezik - Rezultati ispita
- Tehnički materijali - Prvi kolokvijum
- Električna merenja fizičkih veličina - Rezultati prvog kolokvijuma
- Organska hemija - Obaveštenje za studente
- Proslovni engleski jezik - Kolokvijum
- Energetska efikasnost - Obaveštenje za studente
- Energetska efikasnost - Rezultati kolokvijuma
- Zaštita životne sredine - Rezultati prvog kolokvijuma
- Krizno planiranje i Upravljanje podacima - Kolokvijum
- Internet tehnologije - Prvi kolokvijum
- Tehnike programiranja - Prvi kolokvijum
- Računarske mreže - Rezultati kolokvijuma
- Upravljanje čvrstim otpadom - Rezultati prvog kolokvijuma
- Sprečavanje aerozagađenja - Rezultati prvog kolokvijuma
- Računari - Rezultati prvog kolokvijums (Word)
- Engleski jezik, Engleski jezik 1, Engleski jezik 2, Poslovni engleski jezik - Kolokvijum
- Energetska efikasnost - Prvi Kolokvijum
- Tehnički materijali - Prvi kolokvijum
- Energetska efikasnost - Obaveštenje u vezi predavanja i vežbi
- Sprečavanje aerozagađenja - Prvi kolokvijum
- Engleski jezik - Rezultati ispita
- Tehničko crtanje sa kompjuterskom grafikom - Rezultati ispita
- Objektno orijentisano programiranje - Promena termina održavanja konsultacija za ČETVRTAK, 07.03.2019. godine
- Engleski jezik, Engleski jezik 1, Engleski jezik 2, Poslovni engleski jezik - Novi termin održavanja ispita
- Engleski jezik - Rezultati kolokvijuma
- Tehnički materijali i Mehanika - Obaveštenja
- Poslovni engleski jezik - Obaveštenje
- Engleski jezik, Engleski jezik 1, Engleski jezik 2, Poslovni engleski jezik - Obaveštenje u vezi ispita
- Tehnologija vode i prečišćavanje otpadnih voda - Odlaganje termina održavanja ispita
- Engleski jezik - Kolokvijum
- Engleski jezik - Rezultati ispita
- Nove proizvodne tehnologije - Odbrana seminarskih radova
- Logistika - Popravni kolokvijumi i odbrana seminarskih radova
- Mašinski elementi - Rezultati ispita
- Tehničko crtanje sa kompjuterskom grafikom - Rezultati ispita
- Automatsko upravljanje - Upis ocena i usmeni deo ispita
- Fizika - Upis ocena
- Matematika - Upis ocena
- Organizaciono ponašanje - Promena termina održavanja ispita
- Osnove elektronike - Rezultati ispita
- Elektrotehnika - Rezultati ispita
- Engleski jezik - Rezultati kolokvijuma
- Objektno orijentisano programiranje - Dodatni termin za predaju seminarskih radova
- Procesori i mikrokontroleri - Rezultati ispita
- Tehnologija farmaceutskih proizvoda - Promena termina održavanja ispita
- Engleski jezik - Rezultati kolokvijuma održanog 12.01.2019. godine
- Mehanika 1 - Spisak studenata sa poenima osvojenim iz predispitnih obaveza
- Logistika i Nove proizvodne tehnologije - Rezultati popravnih kolokvijuma
- Automatsko upravljanje i Energetska postrojenja - Obaveštenja
- Mehanika 1 - Konsultacije
- Engleski jezik (srednji kurs) - Kolokvijum
- Nove proizvodne tehnologije - Odbrana seminarskih radova
- Logistika - Popravni kolokvijumi i odbrana seminarskih radova
- Automatsko upravljanje - Popravni kolokvijum
- Engleski jezik - Rezultati kolokvijuma
- Engleski jezik - Konsultacije
- Engleski jezik - Početni kurs
- Logistika - Rezultati trećeg kolokvijuma
- Nove proizvodne tehnologije - Rezultati kolokvijuma
- Osnove elektronike - Rezultati drugog kolokvijuma
- Elektrotehnika - Rezultati drugog kolokvijuma
- Obaveštenje - Poseta Fabrici sintetičkog kaučuka Elemir
- Fizika - Rezultati drugog kolokvijuma